E-Mail : Şifre : Şifremi Unuttum!

X KAPAT


BİZ KİMİZ ?Fevziye Tezcan Mesleki ve Teknik Anadolo Lisesi’ni yuvamız bilip, kurumumuzun yükselmesi ve öğrencilerimizin yetişmesi için çalışan öğretmen, memur, idareci, yardımcı hizmetli ve öğrencileriz.

Çok büyük başarılara imza attık hep birlikte.

Çizdiğimiz resimlerle, yazdığımız kitaplarla, çalıp söylediğimiz şarkılarla, şiirlerle, sportif faaliyetlerimizle, çektiğimiz fotoğraflarla, kazandığımız ödüllerle hep birlikte okulumuz bizim yuvamız oldu ve “Yaşasın okulumuz!”dedik hep bir ağızdan.

Pandemi zamanı ilk maskeler bizdendi. Öğrencilerimize yazılan ders kitapları, çekilen ders videoları da bizdendi. Gece gündüz rehberlik hizmetleri yapanlar da bizdik. Öğrencilerin okuldan kopmamaları, ders ortamından soğumamaları için düşünüp fikir geliştirip uygulayan da bizdik. Hastalık bizi durduramadı, birbirimizi motive ettik ve biz yine bizdik.

En son bu Temas projesi ile temas ettik öğrencilerin geleceklerine. Sanayi bizi buldu, onlar da ailemize katıldı. Bizim okulumuz dediler, kol kanat gerdiler birlikteliğimize. Hamurumuza maya oldular.

Bu büyük koromuzun içerisinde size de yer ayırdık. Hep birlikte söyleyelim. Okul bizim yuvamız. Yaşasın okulumuz…

Fevziye Tezcan MTAL